tribe-loading Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!
21
Nisan

Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!

21 Nisan 2018 @ 17:00 - 18:00
Açelya Caddesi Mahmut Bey geçidi Aynalı Çarşı no:7, Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü
İstanbul, 34520 Türkiye
 • Bu etkinlik geçti.
36-560x400 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!

Royal Dans Akademi’de kaçırılmayacak bir kampanya!!!!
Bu kaçırılmaz fırsatı değerlendirin!

   Pazartesi   saat   20:00–21:15 arasi
Çarşamba  saat  17:00–18:00 arasi

Latin danslarının en eğlencelileri ve en popülerleri olan SALSA ve BACHATA’ yı en doğru ve en kaliteli adresten hemde

 

kampanyalı fiyatlarda öğreneceksiniz.Kontenjanımız sınırlıdır.
2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️2b07 Cumartesi Başlangıc Seviye Salsa & Bachata Sınıfı Kayıtlar Devam Ediyor!⬇️
Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin!
GSM : 0546 612 17 16
TEL : 0212 875 60 66
Web : www.royaldans.com

 

 

Neden Salsa & bachata Kursları

En çok tercih edilen dans olmasındandır ki; hemen hemen her yerde salsa dans kursları açılmaktadır. Bu kurslar günlük hayattaki olumsuzlukları, sorunları ve sıkıntıları üstünüzden atarak size adeta terapi uyguluyor. Neden sizde hemen yanınıza bir sevdiğinizi alıp, bu kurslara adınızı yazdırmayasınız ki?

 

Salsa kurslarında kıvrak latin dans figürlerini en ince ayrıntısına kadar öğrenecek, sıcak bir kahve eşliğinde hoş sohbetler ederek dans etmenin keyfini çıkaracaksınız.

Salsa&bachata  Kurs Fiyatları

Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan latin dans kursları öğrencilerini arıyor. İster yetişkin bir birey olun ister öğrenci, her bütçeye uygun cebinizi fazla zorlamadan dans edebileceğiniz en iyi salsa kurslarını sizler için derledik. Deneyimli eğitmen kadrosuyla dansı en kaliteli şekilde hizmetinize sunmayı hedefleyen okullarımız yapmış olduğu kampanyalarla siz öğrencilerini bekliyor. Fiyatlarımız ortalama “70 TL” ve “150 TL” arası değişmektedir. %50’lilere varan dans kursları indirimlerinden faydalanmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Sahnelerde Coşmaya Hazır Olun!

Türkiye’de düzenlenen çeşitli dans geceleri, salsa kursları, okul kampanyaları, yarışmaları ve organizasyonları ve daha birçok konu hakkında kolaylıkla bilgi edinebileceğiniz tek adresiz.

Sayfamızın amacı salsa dansının ne olduğunu ve nasıl yapıldığını sizlere en detayı ile anlatmak ve bu güzel eğlenceli dansın bütün inceliklerini öğretmek. Dans ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Gerek dansın kelime anlamı gerekse ortaya çıkış hikâyesi. Hepsi sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

Salsanın kelime anlamını, tarihini, ortaya çıkış hikâyesini, stillerini bayan erkek kostüm modasını enstrümanlarını, şarkılarını şarkıcılarını, insan vücudu için faydalarını, kurs adreslerini, bu kursların yapmış olduğu kampanyaları ve kısacası bu dansla neler bulmak istiyorsanız bütün bilgileri sizler için bir araya getirdik ve huzurunuza sunduk. Sayfamızda bütün bu başlıklar için genel ve detaylı açıklamalar bulunmaktadır. Buradaki açıklamaları okuyarak salsa ve dansı hakkında daha geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilir ve aynı zamanda yayınlamış olduğumuz videoları izleyerek dansı daha yakından öğrenmiş olursunuz.

Dans kursuna gitmek istiyorsunuz ama bu konuda fazla bir araştırma yapamıyorsanız sitemiz tam size göre. Günlük hayatta yaptığınız tek şey evle iş arası mekik dokumak olduğundan bu araştırmaya vaktiniz olmayabilir. Biz sizler için en iyi ve en kaliteli salsa okullarını bulduk ve iletişim bilgilerini yayınladık. Ayrıca bu kurslardaki fırsatları ve kampanyaları yakından takip edebilir bu cazip fiyatları kaçırmamış olursunuz.

Ayrıca sitemize kolaylıkla üyelik yapabilirsiniz. Hem aktif bir kullanıcı olur, hem de bütün güncel bilgilerden haberdar olmuş olursunuz. İster gittiğiniz okulların dans videolarını, ister kendi dans videolarınızı yayınlayabilirsiniz. Bu sayede danstaki yeteneğinizi herkese göstermiş olursunuz

 

Mekan

Venue Name: Royal Dance Academy
Address: Açelya Caddesi Mahmut Bey geçidi Aynalı Çarşı no:7, Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü
İstanbul, 34520 Türkiye

+ Google Haritalar
Telefon: 0546 612 17 16

Organizatör

Organizer Name: Bilal Tercan