High Heels Dans Kursu

High heels Dans Kursu

Topuk sesleri, müziğin ritmi ile buluşuyor. Yüksek topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmesi olmakla kalmıyor dansın başkahramanı olarak sahnede yerini alıyor. High heels dans kursları ile amaç müziğin ritmini, yüksek topuklu ayakkabıların estetiği ile yakalayarak, ahenk içinde dans etmektir. Kadınların başkaldırımı, içlerindeki gücü, özgüveni ve farkındalığı ortaya çıkaran high heels dansı ile adımlarınızı daha güçlü basıyor olacaksınız. Caza yakın bir müzik eşliğinde yapılan high heels dansı seksiliği ön planda olan kadınsılığı tüm vücudunuzda hissettiğiniz bir dans olarak gün geçtikçe etkisini arttırmaya devam ediyor.

High Heels Kursu

Dünyayı kasıp kavuran topuklu ayakkabılar ile dans dersleri artık Türkiye’de ve biz bu alanda başarılı eğitmenlerimiz ile ayakları yere güçlü basan kadınlarımızı bekliyor olacağız. Topuklu ayakkabı ile dans etmek daha fazla denge, vücut hakimiyeti ve güç ister. Aynı zamanda estetik ister bunların hepsini kazanabileceğiniz bir derstir.

Yüksek topuk dans kursları önce kalın ve kısa topuklarla dans eğitimine başlıyor. Dansta ustalaştıkça boyu yükseliyor ve daha inceliyor. Ancak kadınlar yüksek topuklarda gün içersinde antremanlı oldukları için hiç zorlanmadan başarabiliyorlar. Eğer yüksek topuklu ayakkabılara aşina değilseniz sizin için ilk olarak bileği saran bir topuklu ayakkabı ile eğitimlere başlıyoruz. High heels dansı ile sadece dans etmekle kalmayacak dik bir vücuda, sıkı kalça ve bacaklara da sahip olacaksınız. Grup çalışması olarak yapılan high heels sizi disiplin ve arkadaşlık açısından büyük katkı sağlayacaktır. Sadece kadınlar için değil erkeklerin de bu dansa gün geçtikçe yöneldiğini söylemek gerekir. Kadın ve erkek olarak ayrı sınıflarda eğitim verilen ve ortalama 1 saat süren derslerimiz ile zor ama etkileyici dansı sizlere öğretmek için sabırsızlanıyoruz. Ilk başlarda zor gelebilecek bir ders olsa da ilerledikçe kendinizde ne kadar değişim olduğunu göreceksiniz. Size sadece basit ritimler ve hareketler öğretmek yerine high heels ruhunu, gücünü öğretmeyi tercih ediyoruz. Alanlarında başarılı, uzman kadromuz ile high heels dansını size kısa zamanda öğretmekle kalmayacak bu konuda sizi birer profesyonele çevireceğiz.

High Heels Dans Kursu

Hing Heels yüksek topuk demek olan kelime İngilizce kökenlidir. Anlamından da anlaşılacağı üzere kısaca Türkçesi yüksek topuk dansı olan Hing Heels daha çok bayanlara özgü bir danstır. Çünkü dans topuklu ayakkabılarla yapılmakta olduğundan bu bayanlar için zor olmayan bir unsurdur. Yalnız bu dansı tercih eden erkekler de bulunmaktadır. Zaten öyle olmalı, herkes istediği dans çeşidini tercih etmelidir.

Dans estetiğini daha üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan bu dans ilk olarak kısa ve kalın topuklarla başlatılır . Hing heels dansta uzmanlaştıkça topuk incelir ve uzar. Yüksek topuk dans kursları son zamanların en popüler kurslarındandır. Bir çeşit özgürlüğü simgeleyen yüksek topuklar dansla birleşince daha da bir görsel şölen oluşturur hale gelmiştir. Kadınların zorlanmadan giydikleri yüksek topuklar müziğin ritmiyle buluşunca daha güçlü ve emin duruyor. İlk başlayanlara topuğu saracak şekilde kısa topuklar verilir. Çünkü ciddi sakatlanmalara sebep olabilir.

High Heels Sıkça Sorulan Sorular

Çok popüler bir dans olması sebebi gereği bir hayli talep edilmesi bu dansla ilgili soruları da gündeme getirmiştir. Biz de bu soruları ve cevaplarını sizin için derleyip toparladık. Bu dansla ilgili epey soru sorulmuş.

Bu dansa ilk defa başlıyorum nereden başlamalıyım?

Kursların ücretsiz tanıtım derslerine katılarak işe başlamalısınız. Bu derslere katılarak kafanızda yer eden bütün soruların cevabını bulabilirsiniz. Bu tanıtım derslerinde isterseniz kendiniz de deneyimleyip kendiniz hakkında bir fikir sahibi olursunuz.

High heels dansı konusunda yetenekli olduğumu düşünmüyorum yine de öğrenebilir miyim?

Bu dans karşı yeteneğinizin olup olmadığını eğer bir uzman kişilerin gözetiminde sergilemediyseniz bunu bilmeniz mümkün değildir. O yüzden ilk yapılması gereken bir uzmandan bu konu ile ilgili destek almanız ve buna göre karar vermenizdir. Siz istekli iseniz uzmanlar size her konuda yardımcı olacaklardır.

High heels dans eğitimi için haftada kaç günümü ayırmam gerekmektedir?

Bu dansı kısa sürede öğrenmek istiyorsanız, haftada iki gün bir veya iki saat yeterli olacaktır.

Bu dans eşli bir dans mı, yoksa bireysel bir dans mı?

Bu dans genellikle tek yapılır ama grup halinde sergilenmektedir. Eğer yaşam tarzınıza uygun bir dans olmadığını düşünüyorsanız eşli dansları da tercih edebilirsiniz. Veya başka alternatif tekli danslar da mevcuttur. Dans dünyası oldukça geniş bir dünya olduğundan her karakter ve yaşam tarzına uygun mutlaka bir dans stili mevcuttur.

Bu dansı profesyonel bir şekilde yapmak için ne kadar süre gerekli olmaktadır?

Orta derece öğrenmek isterseniz bu süre 9-12 ay gibi bir sürede gerçekleşir. Bu da grup dersi içinde olur. Sadece high heels dansından bir iki figür öğreneyim yeterli diye düşünürseniz, o zaman grup içi eğitimle 6-9 ay yeterli olmaktadır. Ben sadece dansı sıkılaşma ve zayıflama için istiyorum derseniz 3 ay gibi kısa sürede sıkılaştığınızı görebilirsiniz. Bir yaşam tarzı olan dansı , hayatınızı güncellemek için ara sıra eğitim almaya özen gösterin.

Katılım Sertifikası

Telafi İmkanı

%100 Öğrenme Garantisi

Dans Gecesi ve Etkinlikler

High heels Tanıtım Videoları

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

  •  Adres: Yakuplu Mahallesi, 208. Sk,  No:23, Kat: 3,  Nanna Plaza
    Beylikdüzü / İstanbul
  •  GSM: 0546 612 1716
  •  Telefon: 0212 875 6066
  •  E-posta: beylikduzu@royaldans.com

Çalışma Saatleri

  •  Pazartesi – Cuma: 09:00 – 23:00
  •  Cumartesi: 09:00 – 21:00
  •  Pazar: 09:00 – 21:00

Royal Dans Akademi’ye Hoş Geldiniz

1 saatlik tanıtım dersi için ön kayıt yaptırın. Tamamen ücretsizdir!